O nas

Organizujemy wioski wiedzy i przygody. Wioski, bo w wioskach ludzie są blisko siebie, znają się i są za siebie odpowiedzialni. Wioski, bo są one zaraz przy polach, o krok od lasów. I w końcu wioski, bo taka wiejska jest nasza natura, nasze korzenie. Wierzymy, że tak właśnie powinniśmy żyć, uczyć się i odpoczywać. W zgodzie z naszą naturą, w bliskości z innymi i przyrodą.

Organizujemy szkolenia, wyprawy, przygody, badania idąc tą właśnie drogą. Wywozimy ludzi w miejsca odludne, zatopione w zieleni, z dala od centrów wydarzeń. Otaczamy ich przyrodą, karmimy przygodą, serwujemy przeżycia. Stawiamy na ludzi, przyjaźń. Szukamy ciekawych form, miejsc, scenariuszy, osobowości. Łamiemy schematy, przyzwyczajenia. Promujemy prostotę i bliski kontakt z drugim człowiekiem. Specjalizujemy się w szkoleniach i przygodach wyjazdowych, realizowanych w niezwykłych miejscach województwa podlaskiego, które dobrze znamy i kochamy. 

Realizujemy badania społeczne i marketingowe, zwłaszcza badania jakościowe przeprowadzane w niekonwencjonalnej formie.

Tworzymy małą firmę, z dużym doświadczeniem, zbudowaną na wspólnocie myśli i zainteresowań. Zarażamy naszą ideą tworząc sieć współpracy VOFKA - ludzi niezwykłych, zainfekowanych pasją. W każdy nasz projekt wkładamy całą duszę, a klientom oddajemy produkt niepowtarzalny.

 

Ojcowie założyciele:

 

Joanna - z wykształcenia ekonomista, z zawodu mistrz świata w organizacji wydarzeń. Twórca najlepszych nalewek. Nieuleczalnie zafascynowana górami, wędrówkami i wspinaczką. Rozdarta między Podlasiem a Beskidem. Młoda, piękna, do wzięcia.

W pracy niemożliwie zorganizowana. Uwielbia koordynować. Realizowała projekty na zlecenie m.in. Ministerstwa Gospodarki, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Krajowego Ośrodka Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej, Ministerstwa Sprawiedliwości, Ministerstwa Energii, i innych. Jej największy projekt to przeszkolenie 2600 osób w 1200 firmach.  

 

Anna - z wykształcenia socjolog, z zawodu filozof - fantasta i badacz. Właściciel niepoprawnej wyobraźni. Zakochana w książkach, których nigdy nie ma czasu czytać. Współtwórca trójki dzieci, matka-polka, feministka. 

Zawodowo realizowała się w firmie PM Group oraz GfK Polonia, zajmując się projektowaniem oraz koordynacją projektów m.in. dla takich klientów jak: PARP, Mercedes - Benz, Nissan, TVN, Bosch and Simens, UPC, TPSA, Onet,  Rzeczpospolita, Lexis Nexis.