Gotowi. Edycja Wypadki.

To gra zespołowa w terenie, z zadaniami, adrenaliną, gra, która kiedyś może uratować komuś życie, bo uczy jak działać w sytuacjach trudnych, ekstremalnych.

Wyobraź sobie sytuację, w której liczy się życie. I wyobraź sobie swoją reakcję, jak się zachowujesz, jak ratujesz czyjeś życie. To będzie trudne. Będzie mało czasu, dużo stresu, krew. Czy umiesz wtedy myśleć? Działać racjonalnie? Czy się nie pomylisz, nie spanikujesz, czy będziesz pamiętał, jak należy działać? Sprawdź to. Sprawdźcie się. Oby tylko w grze. 

 


PROGRAM: Podczas 3 godzinnego wydarzenia uczestnicy biorą udział w zainscenizowanych sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Ich zadanie to udzielenie pomocy i/lub właściwe zachowanie w określonej sytuacji zagrożenia. Zespoły zadaniowe biorą udział w różnych sytuacjach, o których możesz pomyśleć, że nigdy się nie wydarzą. Co jeśli wydarza się inne? Będzie łączyć je jedno - wiedza i umiejętność racjonalnego działania pod wpływem silnego stresu. Gra to trening. Zespoły mierząc się z czasem i ograniczonymi zasobami ratują życie poszkodowanym dbając przy tym o własne bezpieczeństwo. A przy okazji to czas bycia razem. Czas, w którym zespół poznaje się, integruje, uczy współpracy i wspólnie przeżywanych emocji.

MIEJSCE: Serce Puszczy Knyszyńskiej.

CENA: 200 zł brutto/os. (przy grupie liczącej 40 osób. Przy innej wielkości grupy cena kalkulowana jest indywidualnie)

CENA ZAWIERA:

  • wyżywienie (poczęstunek powitalny, obiad)
  • organizację zajęć wraz z niezbędnymi rekwizytami oraz instruktorami
  • ubezpieczenie NNW uczestników wydarzenia 

ZAPISY: Przygoda dedykowana jest grupom zorganizowanym.

formularz zgłoszeniowy dla grupy

Chcesz zamówić taką przygodę? Napisz do nas.