Podlaska Magia

 Spowija tę część kraju niewidoczną nicią. Są tu miejsca, w których bije po oczach, niemal materializuje się, można się w niej zanurzyć, można nią oddychać.

Podlaska magia. Magia miejsc, chwil, ludzi. Nieśpieszna, odkrywana za każdym razem odmiennie. Łatwo ją spłoszyć, dlatego trzeba odkrywać ją w wyciszeniu. W spowolnieniu, w zamyśleniu. I tak będziemy to robić. Powoli. Systematycznie. Delikatnie. Odkrywać kawałek po kawałku, patrzeć, słuchać i smakować.

Koneserów ciszy, poszukiwaczy subtelnego piękna i inne dusze ciekawe tej krainy zapraszamy do udziału w niecodziennym projekcie - PODLASKA MAGIA. Projekt to cykl wyjazdowych warsztatów i spotkań z niezwykłymi miejscami i ludźmi Podlasia, podczas których postaramy się dotknąć tego co nieuchwytne, odszukać to co nieobecne, spoić się duchem, odurzyć prostotą. Raz w miesiącu porzucamy to co znamy i ruszamy w drogę, we wschodnie bezdroża. W całym projekcie będziemy smakować różnych odmian podlaskości, magiczności, duchowości. Za każdym razem spotkamy się na dwa dni i nigdzie nie będziemy się spieszyć. Tylko cieszyć. Drogą, życiem, sobą. 

PROGRAM:  Cała seria to 5 wyjazdowych spotkań. Każde realizowane w innym, niezwykłym miejscu woj. podlaskiego. Każde z nich trwa dwa dni i każde z nich to warsztaty i odwiedzanie miejsc i ludzi.

Kolejne spotkania to:

 1. Mistycyzm Wschodu, czyli Supraśl, prawosławny monastyr, mentalność prawosławia i opowieści o Szeptuchach.
 2. Magia Granic i Centrum Świata, czyli przygraniczne Krynki, tatarskie Kruszyniany i Stara Grzybowszczyzna (według lokalnego proroka Iliji centrum świata).
 3. Nieobecni - Tykocin i duch nieobecnych. 
 4. Biebrza Nieposkromiona - odkrywanie świata przyrody z Biebrzańską Wiedźmą i Królem Biebrzy.
 5. Duch Puszczy - Białowieski Park Narodowy - opowieści z puszczy, zioła, i jego nieoswojeni mieszkańcy. 

*Szczegółowy program poszczególnych zjazdów pojawi się wkrótce.

MIEJSCE: Każdy zjazd będzie miał noclegi w innej miejscowości. Z zasady będą to miejsca sprzyjające jak najbliższemu kontaktowi z naturą, miejsca odludne, o wiejskim charakterze. Noclegi w gospodarstwach agroturystycznych. 

TERMIN: Zjazdy będą odbywały się raz w miesiącu, w systemie weekendowym (sob-niedz.). Ustalony zostanie po rekrutacji wszystkich uczestników.

CENA: 5 zjazdów w cenie 500 zł brutto/zjazd/os.

PROMOCJE:

 • 440 zł brutto/zjazd/os. przy rezerwacji do końca roku 2017 r
 • 460 zł brutto/zjazd/os. przy rezerwacji do końca stycznia 2018 r
 • 500 zł brutto/zjazd/os. przy rezerwacji do końca lutego 2018 r.

CENA ZAWIERA:

 • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
 • nocleg,
 • aktywności dodatkowe tj. warsztaty, bilety wstępu, przewodnicy. 

LICZBA MIEJSC W GRUPIE: 6

LICZBA GRUP: w zależności od ilości zgłoszeń

ZAPISY: Rezerwacja miejsc trwa do końca lutego. Rezerwacja jest bezpłatna- wystarczy wypełnić poniższy formularz i wysłać zgłoszenie. Po zakończeniu rekrutacji zaproponowane zostaną różne terminy zjazdów do wyboru. Z wyborem terminu nastąpią formalne zapisy i podział na grupy. Ze zjazdami startujemy od kwietnia :) 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w poniższym formularzu, wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na wysłaną przeze mnie wiadomość. Przesłane w formularzu dane osobowe będą przetwarzane przez administratora zgodnie przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 roku Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne. Wiem, że mam pełne prawo do wglądu i zmiany swoich danych, jak też ich usunięcia z bazy.

Zarezerwuj miejsce