Szkolenia

Wierzymy, że zarówno żyć jak i szkolić się warto w środowisku przyjaznym naszej naturze. W otoczeniu, które sprzyja ciekawości świata i przyswajaniu wiedzy. Dlatego projektujemy i realizujemy szkolenia w konwencjach niezwykłych. Uciekamy od miasta, tradycyjnych form, w kierunku tego, co otwiera człowieka na nowe, nieznane, na innych ludzi. 

Starannie projektujemy każdy temat szkoleniowy, bo odpowiednio skomponowane szkolenie to takie, które pozwoli na maksymalną absorpcję wiedzy. Wybieramy najlepsze do tego miejsca, aktywności, metody. Zatapiamy uczestników w zieleni, pobudzamy ich kreatywność, pozwalamy doświadczyć rzeczy niecodziennych. Organizujemy wydarzenia tak, aby tworzyły konsekwentną całość i angażujemy weń ludzi od świtu do zmroku. Po to by wypełnić ich po brzegi wiedzą, energią i radością bycia razem. 

Sprawdź tematy naszych szkoleń 

Aktualne szkolenia
 • Wypalenie zawodowe

  Przychodzi ukradkiem, pustoszy wewnętrznie, odbiera radość życia - wypalenie zawodowe. Jak się temu nie dać? Zapraszamy na szkolenie.

  czytaj dalej...
 • Trening antystresowy

  To taka praca, takie życie - mówią. Stres był i będzie, ale trzeba umieć z nim żyć, trzeba umieć strząsnąć go z siebie, jak niepotrzebny pył. I dalej robić swoje. Zapraszamy na warsztaty - o pracy, o sobie, o stresie. Wszystko to w ciszy, w spokoju, w lesie.

  czytaj dalej...
 • Sprzedaż. Trening. Wynik.

  Poprawa wyników sprzedażowych to praca. Praca nad sobą, nad zespołem. To wspólny wysiłek całej drużyny w budowaniu się nawzajem.

  czytaj dalej...
 • Twórcze rozwiązywanie problemów

  Jak rozwiązywać problemy nie myśląc schematycznie? Co przeszkadza nam w nieszablonowym podejściu do spraw według nas nierozwiązywalnych? Jak zarządzać konfliktem w zespole i jak radzić sobie z kryzysami?

  czytaj dalej...
 • Niezbędnik rodzica

  Jakimi rodzicami jesteśmy? Jakimi chcielibyśmy być? Jakimi będziemy...? Zapraszamy na cykl spotkań, które staną się punktem wyjścia do niezwykłej podróży, jaką jest bycie dobrym rodzicem.

  czytaj dalej...
 • Warsztat zwany życiem.

  Program dzięki, któremu momenty trudne, pytania lub rozdroża w życiu stają się początkiem nowej drogi. Poprawy jakości życia, skuteczności działaniu realizowane w oparciu o metodę Action Learning...

  czytaj dalej...
 • Szkoła z życia w Twojej firmie

  Jak rozwijać ludzi w firmie nie wydając kroci na szkolenia? Jak sprawić, by pracownicy uczyli się nie tylko na swoich błędach, ale by czerpali z doświadczenia swojego nawzajem?

  czytaj dalej...
 • Mediacyjny niezbędnik

  Mediacyjny niezbędnik dla każdego. Czym jest mediacja? Czy mediacja to terapia? A może odmiana negocjacji? Czy lepiej rozwiązywać samemu konflikty czy wspierać się mediatorem?

  czytaj dalej...
 • Sprzedaż - Twoja droga

  Niebanalny niezbędnik dla wszystkich, którzy zajmują się sprzedażą i kontaktem z klientem. Zapraszamy na szkolenie.

  czytaj dalej...
 • Konflikt w organizacji

  Konflikt leży w naszej naturze. Oswój go w swojej organizacji. Naucz się panować nad nim. Uważnie obserwować go i tropić jego ścieżki. Twórczo zarządzaj dziką stroną ludzkiej natury i odkryj jej prawdziwy sens. Zapraszamy na niezwykłe szkolenie.

  czytaj dalej...