Warsztat zwany życiem.

Czasami potrzebujesz chwili refleksji. Niekiedy dwóch. I to wystarczy. Są jednak momenty w życiu, kiedy to za mało.

Stajesz na rozdrożu i brakuje Ci już wiedzy, sił, pomysłów i wiary, że to co robisz jest dobre, skuteczne. Chcesz zmiany. Chcesz wiedzieć, gdzie i jak iść dalej. Szukasz odpowiedzi w książkach, ludziach albo w gwiazdach.

Znajdź odpowiedź w sobie. Znajdź swoją drogę, swój sposób, stwórz własną, skuteczną metodę na życie, rodzinę lub pracę. Poukładaj w sobie wszystko co wiesz, dowiedz się czego jeszcze nie wiesz. I spójrz na to z dystansu. Otwórz się, myśl i działaj.  

Jak?

Raz w miesiącu zrób sobie przerwę. Spakuj się, weź dobrą książkę, ulubiony kubek do kawy i wyjedź. Tak, aby zostawić wszystko za sobą. Wyjedź daleko i ciesz się tą drogą. Słuchaj dobrej muzyki, a drzewom przydrożnym daj się ukoić. Wyjedź, tam gdzie cisza i czas są po Twojej stronie.

Tam gdzie dotrzesz spotkaj innych. Ludzi, którzy też szukają, którzy jak Ty, zostawili za sobą wszystkie ważne sprawy. Pomożecie sobie nawzajem. Nie bój się. Nikt z nich będzie Ci psychologiem, doradcą, mędrcem, terapeutą. Będziesz, jaki jesteś, autentyczny, nieudawany. A oni zaś będą Twoimi dodatkowymi oczami. Będziecie gadać godzinami. Siedzieć nad sobą, każdy ze swoim problemem i ulubionym kubkiem herbaty czy kawy, straszliwie siebie ciekawi. Będziecie pytać i myśleć i oglądać swoje życia zupełnie z boku. I tak krok po kroku, łyk po łyku kawy, przepracujesz rzeczy do przepracowania. Zaplanujesz to co jest do działania. Odpoczniesz, pospacerujesz w lesie, popatrzysz w niebo. I wrócisz do domu. 

A za miesiąc zrobisz przerwę znowu. Znowu się spotkacie, zasypiecie się pytaniami. Ocenisz, gdzie jesteś, jak działasz. Będziecie pracować, ulepszać, korygować. Uczyć się i wdrażać. I tak kilka razy: wracać, analizować, opracowywać, testować i poprawiać - bo to nauka w trakcie, w drodze, w życiu. W tej nauce nie znajdziesz innego nauczyciela niż praktyka i Ty sam. W tej metodzie poprowadzą Cię tylko pytania innych poszukujących. I rozpętana w środku bitwa myśli, która nie pozwoli spocząć, aż nie znajdziesz swojej własnej odpowiedzi na życie. A znajdziesz ją w sobie. 

A konkretnie?

Zrób to z nami. Przygotowaliśmy dla Ciebie program - cykl wyjazdowych spotkań dla wszystkich, którzy potrzebują wsparcia w swoich życiowych zmianach. Różnych zmianach: osobistych, zawodowych, rodzinnych. Program dla ludzi, którzy chcą coś w sobie poukładać, poprawić, zorganizować. Prowadzimy go w oparciu o metodę Action Learning, która zakłada, że uczymy się poprzez doświadczanie, analizowanie i wsparcie życzliwych nam osób, które wspierają poszukiwanie dobrych rozwiązań zadając pytania i pomagając nam osiągnąć założony cel. W tej zmianie pomaga nam siła grupy, która nas inspiruje, zobowiązuje i wspiera. 


PROWADZĄCY:  To Ty sam(a) w towarzystwie kilku osób, przy asyście certyfikowanego trenera Action Learning, pełniącego rolę moderatora całego procesu.

PROGRAM: 6 dwudniowych, wyjazdowych spotkań, podczas których sesje couchingowe będą realizowane równolegle z blokami zajęć, które Cię odprężą, naładują pozytywną energią, zainspirują. Szczegółowy program opracowany zostanie po rekrutacji uczestników grupy, dostosowując jego kształt do preferencji i możliwości uczestników.

Rekrutacja dla dwóch modułów tematycznych: 

  1. Nie bój się zmian -ciągle na coś czekasz, nie idziesz do przodu, ze strachu, czasem z wygody zwlekasz, wmawiasz sobie, że coś się zmieni, mijają lata. a co jeśli się mylisz?
  2. Poukładaj to sobie -zorganizuj swój czas, swoje życie, powiedz sobie czego chcesz i rób to.

*jeśli chciałbyś wziąć udział w warsztatach, ale o innym obszarze tematycznym, napisz do nas

MIEJSCE: Każdy zjazd odbywać się będzie w innym, ciekawym miejscu woj. podlaskiego. Z zasady będą to miejsca sprzyjające jak najbliższemu kontaktowi z naturą, miejsca odludne, o wiejskim charakterze. W zależności od zjazdu: Pentowo, Czarna Wieś Kościelna, Mielnik, Żylicze, Szostaki, Surażkowo.

TERMIN: Zjazdy będą odbywały się raz w miesiącu, w systemie weekendowym (sob-niedz.). Ustalony zostanie po rekrutacji wszystkich uczestników.

CENA: 6 zjazdów w cenie 580 zł brutto/zjazd/os.

CENA ZAWIERA:

  • opiekę certyfikowanego trenera Action Learning,
  • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, przerwy kawowe),
  • nocleg,
  • aktywności dodatkowe (w zależności od zjazdu): zwiedzanie z przewodnikiem Tykocina, Supraśla, wizyta u garncarza, w meczecie, wyprawa na łosia/bobra, jazda na koniach, rowerach, warsztat z rękodzieła.

Atrakcje bezcenne: spacer po biebrzańskich lasach, po Puszczy Knyszyńskiej, po polnych, leśnych drogach, wzdłuż Bugu i inne.

LICZBA MIEJSC W GRUPIE: 6

REKRUTACJA: Udział w warsztatach poprzedzony zostanie wywiadem rekrutacyjnym z moderatorem, który oceni gotowość/ możliwość realizacji programu w ramach określonej sesji.

regulamin szkoleń zamkniętych

formularz zgłoszeniowy Nie bój się zmian

formularz zgłoszeniowy Poukładaj to sobie

Zainteresowany? Napisz, skontaktujemy się z Tobą.