Trening antystresowy

To taka praca -mówią- stres był i będzie. ale trzeba umieć z nim żyć, trzeba umieć strząsnąć go z siebie, jak niepotrzebny pył. I dalej robić swoje. 

Stres - nie da się go zupełnie zlikwidować, skasować, zapomnieć. Nie warto udawać, że nas nie dotyka. Są etapy w naszym życiu, w naszej pracy w których może stać się szczególnie dotkliwy. Naucz się panować nad nim. Ograniczać, kontrolować zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym. Zapraszamy na dwudniowy trening antystresowy. Warsztat dla wszystkich, którzy chcą zadbać nie tylko o siebie, ale i o swoich bliskich, bo dbając o swój pozytywny nastrój, zdrowie i emocje, dbamy o naszych najbliższych.

Najważniejsze korzyści z udziału w treningu to:

 • rozpoznanie własnej reakcji na stres i zdiagnozowanie najczęściej stosowanych strategii antystresowych oraz rozpoznanie ich skuteczności,
 • zmiana nawyków myślowych pomagających w redukcji stresu,
 • przećwiczenie różnorodnych technik radzenia sobie ze stresem- umiejętność zastosowania ich w praktyce,
 • wypracowanie własnych metod radzenia sobie ze stresem,
 • uświadomienie mechanizmu stresu i przejęcie kontroli nad własnymi emocjami.

Wszystko to z dala od cywilizacji, w środku Puszczy Knyszyńskiej, gdzie poza zajęciami warsztatowymi zapraszamy na spacery, zajęcia ruchowe lub relaksacyjne. 


PROWADZĄCY: Bożena - psycholog, trener biznesu, coach, asesor AC/DC, konsultant zarządzania i HR, doradca zawodowy. 

Praktyk biznesu, manager z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobywanym między innymi w pionie zarządzania zasobami ludzkimi w międzynarodowej korporacji, jak również w działach edukacji i szkoleń dużych firm szkoleniowych, oraz podczas wieloletniego zarządzania własnymi firmami- handlową i szkoleniową. W branży szkoleniowo doradczej pracuje od 2001 r. Jako trener specjalizuje się w obszarach związanych z zarządzaniem, psychologią organizacji, HR i rozwojem osobistym. Pracowała m.in. dla takich klientów jak: PKN Orlen, GE Money Bank S.A., BRE Bank S.A., SoftNet Sp. z o. o., AXA Polska S.A., Commercial Union Polska, Sie-mens Sp. z o.o., BenQ Polska, Unilewer Polska S.A. Port Lotniczy Warszawa- Modlin, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Poczta Polska S.A., Polski Instytut Dyplomacji, Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

PROGRAM: Trening antystresowy to dwa dni, warsztatów, nauki i odpoczynku, podczas których skupimy się na takich zagadnieniach jak: 

 • doskonalenie umiejętności rozpoznawania źródeł stresu oraz modelowania metod jego kontrolowania w sytuacjach nie tylko zawodowych,
 • przedstawienie podstawowych strategii radzenia sobie w trudnych sytuacjach,
 • zaprezentowanie symptomów ostrzegawczych stresu,
 • poznanie zbioru technik radzenia sobie ze stresem,
 • zdiagnozowanie indywidualnego stylu reakcji na stres oraz poziomu subiektywnej kontroli emocji w sytuacjach trudnych i opracowania indywidualnych strategii radzenia sobie z nimi,
 • wskazanie najistotniejszych czynników stresogennych w życiu zawodowym i prywatnym,
 • profilaktyka antystresowa- przedstawienie na czym polega i kiedy może być skuteczna.

program do pobrania

MIEJSCE: do ustalenia

TERMIN: do ustalenia

CENA: 740 zł brutto/os.

CENA PODSTAWOWA ZAWIERA:

 • wykład, materiały szkoleniowe,
 • wyżywienie (śniadanie, 2 obiady, kolacja, przerwy kawowe),
 • 1 nocleg (opcjonalnie drugi nocleg za dodatkową opłatą),

opcjonalnie: 30 zł/os za dodatkowe zajęcia ruchowe/relaksacyjne

LICZBA MIEJSC W GRUPIE: 12

REKRUTACJA: Na szkolenie można zapisać się indywidualnie na wskazany termin lub zgłosić grupę zamkniętą i uzgodnić z nami termin.

Wybierz odpowiedni formularz lub wyślij wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą.

regulamin szkoleń zamkniętych

formularz zgłoszeniowy dla grup (na szkolenie zamknięte)

Zainteresowany? Napisz, skontaktujemy się z Tobą.