Szkoła z życia w Twojej firmie

Jak rozwijać ludzi w firmie nie wydając kroci na szkolenia? Jak sprawić, by pracownicy uczyli się nie tylko na swoich błędach, ale by czerpali z doświadczenia  swojego nawzajem?

Ludzie w Twojej firmie mierzą się na co dzień z podobnymi problemami ale mają różne doświadczenia, metody pracy, osiągnięcia, staż. Chcesz, żeby rozwijali się, rozważasz różne metody. Zastanów się, czy nie są dla siebie nawzajem pierwszym i najważniejszym źródłem wiedzy. Wiedzy cenniejszej niekiedy niż godziny szkoleń, bo czerpanej wprost u źródła, zbieranej w boju codziennych wyzwań. Wiedzy unikalnej, bo rodzącej się w Twojej firmie, a będącej wynikiem wielu punktów widzenia, rodzącej się dzięki różnorodności. Wystarczy więc, że ludzie w firmie będą się nią systematycznie dzielić. Proste? Proste!

Pozornie. W życiu na ogół to pobożne życzenie. Notoryczny brak czasu, chęci, kompetencji wszystko to razem sprawia, że potencjał, jaki drzemie we wzajemnym wspieraniu się ludzi w firmie przepada. Kanały, dzięki którym ludzie mogliby dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem nigdy nie powstają. A czasem nieumiejętne próby ich stworzenia kończą się porażką i zniechęceniem, która utrudnia wzajemną współpracę w przyszłości.

Warto więc za tą delikatną materię zabierać się świadomie, dysponując wiedzą i odpowiednimi narzędziami. Jednym z nich jest metoda Action Learning, która zakłada, że uczymy się poprzez doświadczanie, analizowanie i wsparcie życzliwych nam osób, które wspierają poszukiwanie dobrych rozwiązań zadając pytania i pomagając nam osiągnąć założony cel. W tej zmianie pomaga nam siła grupy, która nas inspiruje, zobowiązuje i wspiera. To narzędzie pomoże Ci zbudować w firmie zespół ekspertów, który nawzajem buduje się, uczy i prowadzi.

Zapraszamy na szkolenie dzięki któremu:

 • doświadczysz, czym jest metoda Action Learning i jak wykorzystać ją w Waszej firmie,
 • zobaczysz, jak pracuje grupa, poznasz ideę sesji Action Learningowych,
 • będziesz miał okazję obserwować pracę moderatora/coacha sesji Action Learningowych,
 • będziesz obserwować, jak rozwija się grupa i jak AL może wesprzeć pracę Twojego zespołu i Waszej firmy.

Udział w sesji pozwoli zdecydować, czy metoda AL to to, czego potrzebujesz Ty i Twój zespół.

Szkolenie jest dla Ciebie, jeżeli:

 • jesteś managerem dowolnego szczebla zarządzania,
 • jesteś specjalistą działu HR.

PROWADZĄCY:  Magda- certyfikowany trener Action Learning, mediator z 10-letnią praktyką, z wykształcenia prawnik.

MIEJSCE: Miejsce to kwestia do uzgodnienia. Może to być siedziba klienta lub lokalizacja z dala od biura, w ciekawym miejscu (np. okolicach Puszczy Knyszyńskiej, Puszczy Białowieskiej, Biebrzańskiego Parku Narodowego). 

CENA PODSTAWOWA: 310 zł brutto/os. (przy grupie min 10 osób)

CENA PODSTAWOWA OBEJMUJE:

 • 1-dniowe szkolenie,
 • materiały szkoleniowe.

CENA PAKIETU DODATKOWEGO: od 330 zł brutto/os.

CENA PAKIETU DODATKOWEGO OBEJMUJE:

 • organizację miejsca,
 • wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, przerwy kawowe),
 • nocleg.

Szkolenie możemy wzbogacić o różnego rodzaju aktywności o charakterze rozrywkowym / rekreacyjnym dostosowane do zakresu szkolenia i jego odbiorców.

REKRUTACJA: Na szkolenie można zgłosić grupę zamkniętą i uzgodnić z nami termin.

Wybierz odpowiedni formularz lub wyślij wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą.

regulamin szkoleń zamkniętych

formularz zgłoszeniowy dla grupy (na szkolenie zamknięte)

 

 

Zainteresowany? Napisz, skontaktujemy się z Tobą.