Wypalenie zawodowe

szkolenie zawodowe. wypalenie

Przychodzi ukradkiem, pustoszy wewnętrznie, odbiera radość życia - wypalenie zawodowe. Praca to większa część naszej codzienności. Co, jeśli po cichu, dzień po dniu, coraz bardziej wypełnia nas smutkiem, rezygnacja i nudą? Można zmienić pracę, zawód, ale przede wszystkim warto zawalczyć o siebie. O to, by stres, terminy, klienci, zawodowe zmagania nie niszczyły tego co w nas piękne. By nie odbierały energii i chęci do życia ale wręcz przeciwnie - by ją budowały. By tworzyły w nas coś nowego. Mocnego, spokojnego, niestrudzonego. 

Nauczmy się tego. Powoli, dzień po dniu. Na początku tej drogi zapraszamy na warsztaty, podczas których dowiemy się, jak kontrolować zawodowy płomień. Jak się z nim obchodzić, by wypalał nas jak ogień glinę - nadając jej twardość, trwałość i szlachetność. 


PROWADZĄCY: Anna - ekspert w zakresie kompleksowego wspierania organizacji i ludzi w nich pracujących. Specjalizuje się w programach podnoszących efektywność biznesową i wyniki firm poprzez działania z zakresu strategii personalnej i projektowania najważniejszych procesów oraz narzędzi ZZL. Specjalizuje się w obszarze zarządzania szkoleniami, prowadzi projekty szkoleniowe i doradcze w firmach będących w procesie zmiany i reorganizacji. Jest ekspertem w zakresie projektowania i monitorowania systemów ocen pracowniczych, motywacji i rozwoju, systemów onboarding w organizacjach.

PROGRAM: Szkolenie, to dwa dni, podczas których nauczymy Cię jak pracować i odpoczywać, jak się motywować, jak stresować. Poza tym, pokażemy Ci, co znaczy WYPALANIE naprawdę, dotkniesz życia z pasją, pooddychasz lasem w Puszczy Knyszyńskiej.

program do pobrania

MIEJSCE: Szkolenie odbędzie się w ośrodku w Puszczy Knyszyńskiej.

TERMIN: do ustalenia

CENA: 730 zł brutto/os.

CENA ZAWIERA:

  • materiały szkoleniowe,
  • całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja, przerwy kawowe),
  • 2 noclegi,
  • aktywności dodatkowe: warsztaty w glinie, zwiedzanie z przewodnikiem Supraśla.

LICZBA MIEJSC W GRUPIE: 12

REKRUTACJA: Na szkolenie można zapisać się indywidualnie na wskazany termin lub zgłosić grupę zamkniętą i uzgodnić z nami termin.

Wybierz odpowiedni formularz lub wyślij wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą.

regulamin szkoleń zamkniętych

formularz zgłoszeniowy dla grup (na szkolenie zamknięte)

Zainteresowany? Napisz, skontaktujemy się z Tobą.